Mes su klasės draugais ir mokytoja Virginija Kasparaitiene išėjome į gamtą. Pirmiausia aplankėme Komaro rūmus. Po to ėjome prie Velnio kalno, nes taip buvo nurodyta pažintinio tako žemėlapyje, kurį įteikė Edvinas ir Gintarė, organizavę šią išvyką.

Medžiuose turėjom ieškoti popierinių lapelių (klevo lapų), ant kurių buvo užrašytos mįslės. Mat jos vedė prie lobio. Kas atspėjo mįslę, tas laimėjo dalį paslaptingojo (saldaus) lobio, kurį dalino Edvino mama. Buvom draugiški ir vieni kitiems padėjome.

Susiskirstėme į grupes. Buvo dvi grupės. Viena grupė turėjo atsiminti ir išvardinti valgomus grybus, kita – nevalgomus. Sekanti  užduotis – apibūdinti rudeniui pasiruošusį beržą.

Po to turėjome suvaidinti sceną miško tema, padainuoti ar pašokti. Už gerai atliktas užduotis mus apdovanojo Gintarė ir mokytoja.

Ant Velnio kalno pasidengėme stalą ir visi vaišinomės. Dar truputį pasilinksminome, pasportavome kopdami į kalną ir bėgdami nuo jo patraukėme namo. Stabtelėjome prie Žvaigždėje esančios skulptūros. Susipažinome su jos istorija.

Išėję iš miško, ant Meilės tiltelio, aptarėme, ką išmokome išvykoje, kokių įspūdžių patyrėme. Pasirodo, kad patys to nejausdami dalyvavome įvairiose pamokose. Vyko lietuvių kalbos pamoka, pasaulio pažinimo, kūno kultūros, dailės ir technologijų, muzikos. Pritrūko tik matematikos. Todėl bandėm spėti kiek kilometrų nuėjom. Prisiminėme, kiek kilometras turi metrų ir t.t.

Visi mokiniai žvalūs ir linksmi grįžo į namus. Buvo labai smagu. Tokių išvykų norėtume dar.

Ineta Kiverytė
3 klasės mokinė

Šakių rajono savivaldybės viešoji biblioteka skelbė vaikų literatūros konkursą 2013 metų rašytojo Vytauto Tamulaičio premijai gauti.

Konkurse dalyvavo 25 autoriai, iš jų 7 mokiniai, iš Suvalkijos regiono. Dalyviai laisvai rinkosi kūrinio žanrą. Kūrinius vertino ir leidiniui „Prie vaikystė upės“ atrinko rengėjų sudaryta komisija. Pirmininkė – Aldona Ruseckaitė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė, Maironio lietuvių literatūros muziejaus direktorė.

„Jaunieji kūrėjai priėmė iššūkį – dalyvauti literatūriniame konkurse – atsiųsti tokį kūrinį, kuris kompetentingos komisijos būtų vertas apdovanojimo. Tai – unikalu“, -  rašoma knygelėje „Prie vaikystės upės“, kurioje yra net penkių Gelgaudiškio vidurinės mokyklos mokinių pasakos. Tai – Tomo Ignatavičiaus, Kamilės Skeirytės, Ivetos Česnulevičiūtės, Gintarės Ambrazevičiūtės, Edvino Vrubliausko pasakos, kuriose jie garsina savo gimtinę, stato jai dvasinį paminklą.

„Jaunieji kūrėjai gali jaustis pakiliai ir džiugiai, svariai dalyvaudami tame pačiame konkurse su suaugusiais. Kiekvienas vaikas yra talentingas, tik reikia leisti tam talentui atsiskleisti. Moksleivius atsakingam darbui skatino Gelgaudiškio vidurinės mokyklos mokytoja Virginija Kasparaitienė“ – rašoma knygelėje.

Visi konkurse dalyvavę mūsų mokyklos mokiniai ir jų mokytoja Virginija Kasparaitienė buvo apdovanoti Padėkos raštai ir knygelėmis.

Edvinui Vrubliauskui pasisekė labiausiai. Jis buvo apdovanotas Diplomu ir pinigine premija. Tai vienintelis moksleivis tarp suaugusių, jau garsių poetų ir rašytojų.

Tegul ir toliau jauniesiems rašytojams nepritrūksta kūrybinės kibirkštėlės ir noro garsinti savo gimtinę kūrybiniais bandymais, dalyvauti kituose kūrybiniuose projektuose.

Informacija

Teisinė forma:
savivaldybės biudžetinė įstaiga

Buveinės adresas:
Mokyklos g. 1, Gelgaudiškis, LT-71427, Šakių raj.

Juridinio asmens kodas:
190820419

Telefonas:
(8-345) 41 529

Elektroninis paštas:
mokykla.gelgaudiskis@gmail.com 

Pamokų laikas

  1. 800 - 845

  2. 855 - 940

  3. 950 - 1035

  4. 1055 - 1140

  5. 1200 - 1245

  6. 1255 - 1340

  7. 1350 - 1435

  8. 1445 - 1530

Projektai

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 14 svečių ir narių nėra